Belma BOYACIOĞLU

Artı Yönetim Danışmanı Belma BOYACIOĞLU

Belma BOYACIOĞLU

Artı Yönetim Danışmanı

Belma BOYACIOĞLU

1985 yılında ODTÜ Fizik Bölümünden mezun olmuştur. Kariyerine Bilişim sistemleri konusunda Yenimahalle Belediyesi Bilgi İşlem Bölümünde, Sistem programcısı olarak başlamıştır. Sonrasında TEK Elektrik Dağıtım Eğitimleri Dünya Bankası destek Projesinde Proje Yöneticisi olarak çalışmış, 1988 yılı itibariye Aselsan Mikroelektronik ve Güdüm Elektroniği Gurubunda Üretime Hazırlama, Üretim Planlama ve Mühendislik Departmanlarında; Gece Görüş cihazları, Termal Görüntüleme cihazları, konusunda çalışmıştır.
TSE ile Konfigürasyon Yönetimi Standardının hazırlanması aşamasında hizmet vermiştir.

1996-1997 yıllarında freelance olarak verdiği danışmanlık ve Eğitim hizmetlerini 1998 yılından bu yana kurucu ortağı olduğu ARTI Yönetim Danışmanlığı Firmasında ; Yönetim Sistemleri, Proses Yönetimi, İstatistiksel yaklaşımlar, Konfigürasyon Yönetimi, Hata Etkileri Analizi vb. konularda bir çok sektörde danışmanlık ve eğitim vermiştir. Kişisel Gelişimin ve farkındalığın yönetim sistemlerindeki rolünün önemini farketmesi ile , bu alanda 5 yıl boyunca Psikodrama çalışmalarına katılmıştır.
Yönetim Danışmanlığı ve Eğiticinin Eğitimi Konularında KOSGEB & Yönetim danışmanları Derneği ve ABİGEM-AB Ortak eğitimlerini tamamlamıştır. Özellikle Yönetim Sistemleri konusunda Moody International adına 13 yıl boyunca baş tetkikçi olarak görev yapmıştır.
Çalışma Hayatı boyunca Kalder, Elginkan, Abigem, EBSO, KOSGEB, Ege Üniversitesi ve AB ortak projelerinde görev almıştır. Sosyal sorumluluk projelerine katılımın her insan için mutlak bir zorunluluk olduğu görüşüyle bu alanda çalışmalarını sürdürmekte olup, Bir kız çocuğu annesidir.

İletişime Geçin

Firmamız

1998 yılında, İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde “Sistem Geliştirme Departmanınız” felsefesi ile kurulan firmamız, sonuç odaklı olmayı ve sürdürülebilir profesyonel iş çözümleri üretmeyi kendine ilke edinmiştir. Güvenirlik, müşteri mahremiyeti, hesap verebilirlik, etkin bir iletişim ve etik olmak temel değerleri üzerinde hizmet vermektedir.