OYA GÜVEN

Artı Yönetim Danışmanı OYA GÜVEN

OYA GÜVEN

Artı Yönetim Danışmanı

OYA GÜVEN

2006 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuştur. 2006-2008 yılları arasında elektronik sektöründe faaliyet gösteren özel bir yutdışı firmasında, 2008-2009 yılları arasında demir çelik sektöründe faaliyet gösteren özel bir yerel firmada çevre ve iş sağlığı güvenliği mühendisi ve eş zamanlı olarak yönetim sistemleri sorumlusu olarak çalışmıştır. Mevzuatların takip edilmesini, firma içerisinde uyum kapsamında yapılması gerekli çalışmaların koordinasyonunu ve kalite yönetim sistemine entegrasyonu proje sorumluluğunu yürütmüştür. 2009-2014 yılları arasında atık su arıtma tesisleri projelendirme ve taahhüt işi yapan özel bir yerel firmada danışmanlık departmanının kurulmasıyla “Çevre Danışmanlık Depatman Müdürü” olarak çalışmış ve ekip arkadaşlarıyla birlikte danışmanlık hizmeti verilen firmalarda çevre mevzuatının takip edilmesini ve firma içerisinde uyum kapsamında yapılması gerekli çalışmaların koordinasyonunu sağlamıştır.

2006 yılında tanıştığı Artı Yönetim Danışmalığı ile 2014 yılına kadar çeşitli projelerde freelance danışman ve eğitmen olarak çalışmış, 2014 yılında firma ortaklık bünyesine katılmıştır. Yönetim sistemleri danışmanı ve eğitmeni olarak çalışmaya devam etmektedir.

İletişime Geçin

Firmamız

1998 yılında, İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde “Sistem Geliştirme Departmanınız” felsefesi ile kurulan firmamız, sonuç odaklı olmayı ve sürdürülebilir profesyonel iş çözümleri üretmeyi kendine ilke edinmiştir. Güvenirlik, müşteri mahremiyeti, hesap verebilirlik, etkin bir iletişim ve etik olmak temel değerleri üzerinde hizmet vermektedir.