Benim Güzel Hayatım

Firmamız

1998 yılında, İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde “Sistem Geliştirme Departmanınız” felsefesi ile kurulan firmamız, sonuç odaklı olmayı ve sürdürülebilir profesyonel iş çözümleri üretmeyi kendine ilke edinmiştir. Güvenirlik, müşteri mahremiyeti, hesap verebilirlik, etkin bir iletişim ve etik olmak temel değerleri üzerinde hizmet vermektedir.

Benim Güzel Hayatım

Kapsam:
-Öz'ü keşfetmek
-Duygusal Zeka ve Duygular: Ne İşe Yarar?
-Diyalog Kimliğiniz
-Mutluluğun bileşenleri
-Kariyer ve para mutluluk kaynağı mıdır?
-Neden gelecekler ilgili beklentimiz genelde olumsuzdur?
-Fazla düşünmek asla işe yaramaz.
-Sekiz Yol
-Akış Teorisi
-Anlam Bulma
-Sevme Sanatı

Sağlanan Fayda:
-Mutluluğun bileşenleri hakkındaki güncel yanılsama ve düşünceler bugün dünya üzerinde birçok insanın mutsuzluğunun tek nedenidir.Peki mutluluk gerçekten de tanımlanabilir mi, elde edilecek bir amaç haline gelebilir mi?
Aşırı kaygı ve anlam arama çabası insanı nereye götürür? Akışta kalmak ve sevmek için neye ihtiyacımız vardır? Katılımcılar eğitimde tüm bu alanlardaki temel yanılsamalar ile ilgili bilgi edinecek ve kişisel yaklaşımları ile ilgili gerçekçi bir öz değerlendirme yapma fırsatı bulacaklardır.

Hedef Kitle:
-Dingin ve huzurlu bir hayat amacında olan; günlük endişe ve kaygıları ile baş etmekte zorlanan; mutluluğun, başarının ve amaç yaratmanın hayatının içindeki fonksiyonun anlayıp bu alanlardaki bilgi ve farkındalığını arttırmak isteyen bireyler.

Benim Güzel Hayatım

İletişime Geçin