ISO 14064 SERA GAZI EMİSYONLARI STANDARTI

Firmamız

1998 yılında, İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde “Sistem Geliştirme Departmanınız” felsefesi ile kurulan firmamız, sonuç odaklı olmayı ve sürdürülebilir profesyonel iş çözümleri üretmeyi kendine ilke edinmiştir. Güvenirlik, müşteri mahremiyeti, hesap verebilirlik, etkin bir iletişim ve etik olmak temel değerleri üzerinde hizmet vermektedir.

ISO 14064 SERA GAZI EMİSYONLARI STANDARTI

Birçok kuruluş için karbon emisyonlarını kontrol etmek, yalnızca düzenleyici gereklilikler nedeniyle değil, aynı zamanda çevre koruma ve sürdürülebilirlik ihtiyacına ilişkin artan küresel farkındalık nedeniyle de giderek daha önemli hale geldi.

Günümüzde kuruluşların yalnızca envanter, raporlama ve sera gazı emisyonlarını azaltma çabalarını göstermeleri değil, aynı zamanda iddialarının güvenilirliğini de sağlamaları gerekiyor.  Sera gazı emisyon (GHG) azaltma projelerini değerlendirmek; gelişmekte olan küresel karbon pazarında güven inşa etmek, iklim değişikliğini ele almak ve emisyon ticareti planlarını desteklemek amacıyla üç parçalı bir standarttır. 

Gönüllü olarak veya yasal düzenlemelerle zorunlu olarak işletmenizin sera gazı emisyonlarını (GHG) doğrulaması gerekiyorsa, karbon emisyon ayak izinizi tanımlayan ve yöneten adımları bugün uygulamaya koymanız gerekir. 

Bu da azaltma stratejisi uygulamak ve kaçınılmaz emisyonları dengelemek anlamına gelir. İşte bu noktada ISO 14064 Sera Gazları Standardı yardımcı olabilir. Emisyonların sistematik yönetimi için size bir çerçeve sağlar. Boyutunuz, sektörünüz veya coğrafi konumunuz ne olursa olsun, esnek, ölçeklenebilir ve herhangi bir kuruluşa uygulanabilir bir standarttır.

ISO 14064 SERA GAZI EMİSYONLARI STANDARTI

İletişime Geçin