Ekibimiz

Artı Yönetim Belma BOYACIOĞLU

Belma BOYACIOĞLU

Artı Yönetim Danışmanı

1985 yılında ODTÜ Fizik Bölümünden mezun olmuştur. Kariyerine Bilişim sistemleri konusunda Yenimahalle Belediyesi Bilgi İşlem Bölümünde, Sistem programcısı olarak başlamıştır.

Artı Yönetim OYA GÜVEN

OYA GÜVEN

Artı Yönetim Danışmanı

2006 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuştur. 2006-2008 yılları arasında elektronik sektöründe faaliyet gösteren özel bir yutdışı firmasında, 2008-2009 yılları arasında demir çelik sektöründe faaliyet gösteren özel bir yerel firmada çevre ve iş sağlığı güvenliği mühendisi ve eş zamanlı olarak yönetim sistemleri sorumlusu olarak çalışmıştır.

Artı Yönetim Özge RENKLİDAĞ

Özge RENKLİDAĞ

Artı Yönetim Danışmanı

2001 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Endüstri Mühendisliği’nden mezun oldu. 2007 yılında “TEDARİK SÜRECİNDE PROJE YÖNETİMİ” konusunda yüksek lisans eğitimini tamamladı.

Artı Yönetim Zeliha ÜNAL

Zeliha ÜNAL

Artı Yönetim Danışmanı

1998 yılında Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya Bölümü’nden mezun oldu. 2003-2006 yılları arasında Ege Üniversitesi Toplum Merkezi’nde Proje Destek Ofisi Sorumlusu, 2006-2016 yılları arasında Ege Bölgesi Sanayi Odası’nda Proje Danışmanı olarak görev yaptı. 2011-2016 yılları arasında EBSO Enerji ve Enerji Verimliliği Çalışma Grubu’nda aktif olarak çalıştı.

Firmamız

1998 yılında, İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde “Sistem Geliştirme Departmanınız” felsefesi ile kurulan firmamız, sonuç odaklı olmayı ve sürdürülebilir profesyonel iş çözümleri üretmeyi kendine ilke edinmiştir. Güvenirlik, müşteri mahremiyeti, hesap verebilirlik, etkin bir iletişim ve etik olmak temel değerleri üzerinde hizmet vermektedir.